Kujundustööd

Hästi teostatud ja silmapaistev kujundus aitab eristuda ja toodet paremini müüa. Kujundame trükiseid ja veebireklaame kliendi nägemuse või esialgse kavandi järgi. Hea, kui võimalikult täpne idee või kavand on olemas, siis sujub ka kujundamine kiiremini. 

Meilt saab tellida reklaamide või toodete kujundamist, seal hulgas veebireklaamide, välireklaami ja sõidukite kujundamist. Pakume erinevate trükiste kujundust nagu visiitkaardid, kirjablanketid, etiketid, brošüürid jpm. 

Kui soovite meilt kujundust tellida, edastage palun oma nägemus, vajalikud andmed, pildimaterjal jms. Olemas oleva kujunduse kasutamisel teostame ka trükiste küljendust.

Logode kujundamisel on oluline, et kujutis ei kaotaks kvaliteeti ka suuruse muutmisel. Seepärast on vajalik, et logo oleks kujundatud vektorgraafikas.

Pakume olemasolva logo vektoriseerimist, kui logo kujutis on trükimeedias kasutamiseks kõlbmatu, see tähendab on valmistatud rastergraafikas,
näiteks GIF, JPG, TIF või BMP laiendiga failid või tekstitöötusprogrammis. Sel juhul on kujutise suuruse muutmine võimatu ilma, et logo kvaliteet kannataks.